R e k l a m a

Wieluń: Rusza budowa kolejnego ronda. Będzie zamknięcie skrzyżowania

R e k l a m a

Od jutra, 7 września, rusza budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście, Chopina i Reformackiej w Wieluniu. Kierowcy mogą spodziewać się kolejnych utrudnień.

– W dniu 7 września rozpocznie się kolejny etap przebudowy drogi na ulicy Krakowskie Przedmieście. W związku z budową ronda na skrzyżowaniu z ulicami Chopina i Reformacką oraz częściowym wyłączeniem z użytkowania ww. ulic nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego – podaje Radosław Urbaniak z biura burmistrza.

Budowa ronda na skrzyżowaniu z Chopina i Reformacką to kolejny etap inwestycji w tym rejonie, wartej ponad 4 miliony złotych. Niedawno dopuszczono do ruchu nowe rondo w pobliżu ratusza (zobacz film i czytaj więcej na ten temat – kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pat44
17 dni temu

Barycz, Królewska i Plac Legionów powinny być zamknięte dla ruchu przynajmniej do 17-ej. W tym mieście nie da się żyć. Stężenie spalin bije wszelkie rekordy.

wieluniak69
17 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Pat44

Duże stężenie spalin jest w niemal każdym miecie. Podanych ulic nie można zamknąć, ponieważ spowodowało by to w godzinach szczytu duży paraliż drogowy w centrum miasta.

Kacper
18 dni temu

Zakorkujcie to miasto w pizdu, idioci. Nie widzicie co dzieje się przez rondo koło Kauflandu. Okrasa ma nie równo pod sufitem

WKS WIELUN
18 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Kacper

Ty chyba jesteś nienormalny korki to były jak były światła poza tym ronda są najszybsze w rozładowywaniu korków pomysł trochę poza tym warto wpaść do miasta częściej niż raz w roku

wieluniak69
17 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Kacper

Ronda buduje się aby usprawnić ruch drogowy. Jak była sygnalizacja świetlna na ul. Warszawskiej koło Kauflandu, to był wtedy duży korek.

R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

4,682fanówPolub nas
612obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
5
0
Podziel się swoją opiniąx