R e k l a m a

Czujnik martwego pola – gdzie szukać ciekawych dodatków do samochodu?

R e k l a m a

Producenci części samochodowych i artykułów ściśle związanych z motoryzacją coraz częściej proponują nowe, innowacyjne produkty.

Wśród nich znaleźć można tak zwany czujnik martwego pola. Rzecz brzmi bardzo ciekawie, ale czy faktycznie jest przedmiotem wartym uwagi?

Czym jest czujnik martwego pola?

Głównym zadaniem czujnika martwego pola jest ochrona przed wszelkiego typu stłuczkami i wypadkami podczas wyprzedzania czy zmiany pasa ruchu. Taki czujnik może być ulokowany w bocznych lusterkach albo w tylnym zderzaku. Wykrywa on innych uczestników ruchu drogowego, którzy znajdą w miejscu niemożliwym do skutecznego obserwowania i ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów dźwiękowych albo też wizualnych, zależnie od wybranej wersji.

Jeszcze jakiś czas temu czujniki te były dostępne wyłącznie w luksusowych samochodach prestiżowych marek. Dziś można dokupić je do niemal każdego auta. Co ciekawe, oferuje je wielu producentów. Obecnie nowinki technologiczne stały się nie tylko popularne, ale też przystępne cenowo, co stanowi dodatkową motywację do zakupu kolejnych dodatków. Świetnym tego przykładem jest sklep Valeo.

Gdzie kupić czujnik martwego pola i inne gadżety do samochodu?

Valeo to jeden ze sklepów motoryzacyjnych, cieszących się w ostatnim czasie dużym zainteresowaniem. Zapewne to za sprawą atrakcyjnego wyboru towarów. Tu można kupić zarówno czujnik martwego pola jak też inne modne dodatki, podnoszące standard samochodu oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. A jeśli nie Valeo, to inny sklep w Internecie – najważniejsze jednak jest to, aby był dobrze zaopatrzony i oferował produkty wysokiej jakości, w rozsądnych cenach. Kupując tego rodzaju rzeczy, trzeba mocno zwrócić uwagę na ich wykonanie oraz to, do jakiego rocznika i modelu samochodu pasują. Jeśli mamy wątpliwości, zawsze warto przed wyborem skonsultować się ze swoim mechanikiem.

Dużo ciekawych dodatków do samochodu można kupić w Internecie. W sklepach stacjonarnych nie zawsze mamy aż tak duży wybór. Ponadto ceny przeważnie są wyższe. Choć z drugiej strony, chociażby ze względu na ich przydatność i pomoc, jaką zapewniają kierowcom podczas jazdy, są warte uwagi niezależnie od kosztów, z jakimi trzeba się zmierzyć.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,769fanówPolub nas
777obserwującychObserwuj
6obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx