R e k l a m a

Jarmark Franciszkański w Wieluniu. Nie zabrakło uczty dla ciała i dla ducha

R e k l a m a

Setki osób pojawiły się dziś na Jarmarku Franciszkańskim w Wieluniu. Wydarzenie powróciło do kalendarza imprez po trzech latach przerwy. Nie zabrakło dobrego jedzenia, napitków, a także części artystycznej.

Jarmark organizowany przez ojców Franciszkanów niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Wielunia i okolic. Wydarzenie powróciło po trzyletniej przerwie i od razu zgromadziło prawdziwe tłumy osób.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na jarmarku nie zabrakło stoisk ze swojskim jadłem, w tym smakołykami kuchni klasztornej. Dużym powodzeniem cieszyły się m.in. różnego rodzaju pierogi i krokiety. Nie brakowało też innych lokalnych specjałów, takich jak ciasta czy miody. Uzupełnieniem całości były stoiska z rękodziełem. W ramach wydarzenia przygotowano też występy artystyczne o tematyce katolickiej. Na wieczór organizatorzy zaplanowali koncerty zespołu Pokorni oraz duetu Magda Anioł i Adam Szewczyk.

Inicjatywa została zorganizowana przez klasztor ojców Franciszkanów we współpracy z partnerami: Gminą Wieluń, Fundacją Made in Wieluń, Przedsiębiorstwem Komunalnym w Wieluniu, Stowarzyszeniem Łączy Nas Wieluń oraz Wieluńskim Domem Kultury.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx