R e k l a m a

Soczewki Air Optix – zapewnij sobie komfort każdego dnia

R e k l a m a

Jeśli zaliczasz się do osób, które mają problem z prawidłowym widzeniem – a takich w obecnych czasach jest większość – stajesz przed wyborem: soczewki czy okulary? Wybór nie jest tak oczywisty, jakby mogło się wydawać. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Jednak jeżeli weźmiemy do porównania soczewki Air Optix, okaże się, że okulary nie mają z nimi szans. Dlaczego?

Air Optix to nowoczesne soczewki najwyższej jakości

Jeszcze na początku XXI wieku soczewki korekcyjne były niewygodne, a po ich założeniu czuć było, że w oku tkwi ciało obce. Jednak mając soczewki Air Optix nie będziesz tego doświadczać.  Są one wykonane ze specjalnego materiału, będącego połączeniem silikonu z hydrożelem. Dzięki temu nie odczuwa się ich obecności na powierzchni gałki oka, a robią swoje – nie tylko zapewniają prawidłowe widzenie, ale także dbają o jego prawidłowe nawilżenie. Jest to m.in. zasługa zastosowanej w nich technologii Hydraglyde.

Co najważniejsze – soczewki Air Optix przygotowane są na wszelkie wady wzroku. Istnieją sferyczne dla zwykłych problemów z widzeniem, multifokalne dla osób dotkniętych prezbiopią, a także specjalnej konstrukcji toryczne dla zmagających się z astygmatyzmem. Wieloletnie doświadczenie producenta, marki Alcon, zaowocowało wiedzą pozwalającą na dostarczenie najwyższej jakości rozwiązań przy każdym problemie z widzeniem.

Air Optix dla wzroku i wyglądu

Ale soczewki Air Optix nie tylko pomogą Ci widzieć wszystkie szczegóły otaczającego nas świata. Pozwolą także zobaczyć, jak możesz wyglądać z kolorem oczu innym, niż obdarzyła Cię natura. W tej linii znajdują się nie tylko soczewki korekcyjne, ale również kolorowe. Dzięki temu możesz na przykład zobaczyć, jaki jest Twój look, gdy masz oczy zielone, błękitne, szare. Kto wie, może spodobają Ci się na tyle, że będziesz korzystać z nich przez kolejne lata?

Ponadto jednodniowe soczewki Air Optix, pozwalające na zmianę koloru oczu, świetnie nadają się na różnego rodzaju imprezy, gdzie liczą się przebrania lub zmiana wyglądu. Często korzystają z nich także aktorzy filmowi i teatralni, szykujący do odegrania roli.

Soczewki najwyższej klasy – na pewno Cię na nie stać

Jeśli myślisz, że tak zaawansowane technologicznie, wygodne soczewki wiążą się z koniecznością ponoszenia większych wydatków – to błąd. Na stronie trendyopticians.pl znajdziesz je w bardzo atrakcyjnych cenach, ponadto możesz zamówić je w wygodny sposób, z dostawą do domu.

A za ile? Przekonaj się o tym – zajrzyj na trendyopticians.pl i sprawdź ceny już dzisiaj!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,769fanówPolub nas
777obserwującychObserwuj
6obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx