R e k l a m a

Czytelniku! Weź media w swoje ręce. Czekamy na Wasze teksty, zdjęcia i filmy

R e k l a m a

Chcesz poruszyć w mediach ciekawy lub istotny temat? A może masz zdjęcie lub film, którym chciałbyś podzielić się z mieszkańcami regionu? W portalu INFO Wieluń czekamy z otwartymi ramionami na Wasze materiały i informacje.

Lokalna społeczność – to właśnie my. To nie tylko dziennikarze, ale przede wszystkim mieszkańcy regionu, którzy codziennie doświadczają życia w naszej małej ojczyźnie. To Wy jesteście najbliżej lokalnych spraw, bo one każdego dnia dotykają Was bezpośrednio. Dlatego, jeśli chcemy tworzyć media bliskie Czytelnikom, to nie może zabraknąć w nich miejsca dla zwykłych mieszkańców.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Wasze opinie naprawdę mają dla nas znaczenie. Jak pewnie zauważyliście, od początku funkcjonowania INFO Wieluń umożliwiamy wszystkim dzielenie się swoimi przemyśleniami w komentarzach do naszych artykułów. Regularnie korzystacie z tej możliwości, tworząc bardziej lub mniej owocne dyskusje – o to chodzi!

Ale komentarze to nie wszystko. Być może jeszcze o tym nie wiecie, ale możecie też tworzyć portal INFO Wieluń wspólnie z nami. Jak? Choćby poprzez „podrzucenie” nam tematu, którym według Was powinniśmy się zająć. Możecie też sami stać się dziennikarzami lub reporterami, przesyłając do nas swoje artykuły, zdjęcia lub filmy, które opublikujemy na naszych łamach.

Nasz portal jest dla Was i o Was, więc oczywistym jest, że nie obędzie się bez Waszego udziału! To jasne jak Słońce – aby lokalny portal internetowy mógł dostarczać interesujące treści, potrzebuje aktywnego wsparcia społeczności. Dlatego nie wahajcie się z nami skontaktować. Nasz adres e-mail oraz formularz kontaktowy znajdziecie w zakładce Kontakt. Możecie też napisać do nas na Facebooku. Czekamy!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

To mam inny pomysł na artykuł. Nachlany mieszkaniec powiatu wieruszowskiego wjechał w przystanek PKS. Zdjęcie można za każdym razem jakieś randomowe wstawiać. Takie z tyłu, koleś w kajdankach i pan policjant z boku trzyma pod ramię, żeby zbrodniarz broń Boże nie uciekł do innej celi. Można o 5 rano wstawiać artykuł, do wieczora się ze 3 przypadki pasujące znajdą.

Ehh
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

K*rwa złoto w punkt

Henryk Markoni
1 rok temu

Chyba nutrie nie wzbudziły entuzjazmu.

Henryk Markoni
1 rok temu

Ja chętnie coś o hodowli nutrii napiszę. Mogę nawet dołożyć zdjęcia Filipka, Moniczki i Zbynia. W nocy się trochę o nie boję. Przed drapieżnikami się obronią, ale zimno może te stworzonka zabić. Wymieniam im słomę, mówię do nich. Dzieci czasem przychodzą, żeby zobaczyć te duże szczury. Najgorzej, że warzywa drogie teraz, no ale hobby kosztuje.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
4
0
Podziel się swoją opiniąx