R e k l a m a

Sprawdzamy repertuar wieluńskiego kina Syrena na pierwsze dni kwietnia 2023 r.

R e k l a m a

Znamy już repertuar wieluńskiego kina Syrena na najbliższe siedem dni – od 31 marca do 6 kwietnia br. Pojawi się kilka nowych propozycji filmowych.

Fani filmów będą mogli obejrzeć w dużej sali m.in. następujące produkcje: „Wróżka Zębuszka” (animacja), „Kot w butach: Ostatnie życzenie” (animacja/komedia/przygodowy), „Święty” (kryminał), „Air” (dramat/sportowy) oraz „John Wick 4” (thriller/akcja).

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Ciekawych filmów nie zabraknie też w sali kameralnej. Widzowie obejrzą tam: „Szkoła magicznych zwierząt” (familijny/przygodowy), „IL Boemo” (dramat/biograficzny/muzyczny/historyczny), Najlepsze krótkie metraże 2022 vol. 1 oraz „Tár” (dramat/muzyczny).

To nie wszystkie propozycje kina Syrena na najbliższy tydzień. Szczegółowy repertuar na najbliższe dni wraz z cenami biletów prezentujemy poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

John Wick. Zabrać Panią Życia i zobaczyć Keanu. Pan Aktor jest po części Azjatą, jak ja, nawet oczy mamy podobne. Za kilka dni można będzie Cohena zobaczyć. Przed śmiercią śpiewał ‘Do you’, nie ‘Do ya’. Chyba mu przeszkadzało, że nikt jego piosenki nie rozumie.

Sadi
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Ty azjata hahahaha

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Tak, mongolski tatar. Pradziadek w carskiej armi służył. Dlaczego to takie nieprawdopodobne?

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Mówiłem ci, że jestem ze wschodu dziedzicu malinowy.

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Ci powiem coś o ludziach ze wschodu, z doświadczenia. Czasem pod gołym niebem przy -15C spałem. Chodziliśmy po lodzie, jak Łyna byłą zamarźnięta (ale nie polecam, dwóch kumpli dopiero na wiosnę znaleźli). Łowiliśmy ryby, piliśmy wodę z rzeki, jak się gdzieś szło, to zawsze się rozpalało ognisko. Do podstawówki dymałem 3km codziennie w dwie strony. Wszędzie były jeziora. Na studiach pod wodą cały basen przepływałem. Mleko kupowaliśmy u gospodarza, czasem nawet ciepłe jeszcze było. Weź się tam pośmiej sam do siebie, a późniiej idź popłakać do ślawojki.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
5
0
Podziel się swoją opiniąx