R e k l a m a

Bibliotekarki wspólnie z mieszkańcami robiły dekoracyjne lampiony w Olewinie

R e k l a m a

W ramach Tygodnia Bibliotek, 12 maja 2023 r. zorganizowano kolejny etap Kulturalnych Przejażdżek w gminie Wieluń. Tym razem bibliotekarki z miejskiej książnicy, Justyna Błaszczak i Maria Majchrowski, pokazały, jak można wykonać dekoracyjne lampiony.

Spotkanie odbyło się w gościnnych progach OSP Olewin, a w warsztatach wzięli udział mieszkańcy Olewina. Zajęcia odbyły się w bardzo twórczej i sympatycznej atmosferze.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mamy nadzieję, że przepiękne lampiony, które powstały podczas piątkowego spotkania staną się ozdobą niejednego domu czy ogródka. Składamy podziękowania sołtys Olewina Grażynie Kotas oraz przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Olewinie Honoracie Walczak za ogromną pomoc w organizacji warsztatów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i cudowną atmosferę – podali organizatorzy.

Okazało się, że wśród osób obecnych na warsztatach było wielu czytelników miejskiej biblioteki, a kolejne zadeklarowały, że na pewno zgłoszą się po interesujące książki do miejskiej książnicy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx