R e k l a m a

Ukradli samochód z parkingu na Starych Sadach w Wieluniu. Policjanci proszą o pomoc

R e k l a m a

Ktoś ukradł samochód osobowy z parkingu na osiedlu Stare Sady w Wieluniu. Chodzi o toyotę rav4 z 2021 roku. Sprawę wyjaśniają wieluńscy policjanci.

Informacja o kradzieży samochodu wpłynęła do wieluńskich mundurowych w poniedziałek, 18 września 2023 roku. Chodzi o toyotę rav4, rok produkcji 2021. Auto jest w kolorze srebrny metalik.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Z zawiadomienia pokrzywdzonej wynika, że pojazd zaparkowała wczoraj (17 września) w godzinach wieczornych na parkingu w Wieluniu na osiedlu Stare Sady w rejonie bloków 15 i 16. Rano właścicielka zorientowała się, że pojazd został skradziony – przekazuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Okoliczności zdarzenia oraz tożsamość osób odpowiedzialnych za kradzież ustalają obecnie śledczy z wieluńskiej komendy. Policjanci proszą też mieszkańców o pomoc. Osoby, które w nocy z 17 na 18 września 2023 roku w opisywanej okolicy zauważyły przemieszczającą się toyotę lub sytuację, którą można powiązać z tym zdarzeniem, proszone są o kontakt z dyżurnym wieluńskiej komendy pod numerem telefonu 47 845 52 11 albo alarmowym 112.

W ramach profilaktyki wieluńscy policjanci przekazują też kilka porad, jak utrudnić złodziejom kradzież pojazdu. Samochód powinien mieć zainstalowany system alarmowy, który m.in. będzie ochraniał kabinę przed włamaniem. Dobrym jego uzupełnieniem są różnego rodzaju blokady mechaniczne, a także posiadanie wyłącznika zapłonu ukrytego w miejscu znanym tylko właścicielowi. Parkując pojazd, wybierajmy miejsca dobrze widoczne dla otoczenia i uczęszczane. Natomiast w nocy – dobrze oświetlone i w pobliżu okien domów mieszkalnych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx