R e k l a m a

Wieluń: 18-latek ukradł kosę spalinową pracownikom utrzymania zieleni w parku

R e k l a m a

Kryminalni z wieluńskiej komendy ustalili i zatrzymali 18-latka, podejrzanego o kradzież. Łupem złodzieja padał kosa spalinowa o wartości 1000 złotych, którą ukradł pracownikom zajmującym się utrzymaniem zieleni na terenie miasta.

20 września 2023 roku wieluńscy mundurowi zostali powiadomieni o kradzieży na szkodę jednej z wieluńskich firm. Z ustaleń policjantów wynikało, że tego dnia z firmowego samochodu nieznany wówczas sprawca ukradł zostawioną w nim kosę spalinową. Auto stało w tym czasie zaparkowane przy parku miejskim.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Sprawcy wykorzystali chwilową nieuwagę pracowników firmy, którzy nieopodal wykonywali swoje prace. Wartość strat wyceniono na 1000 złotych – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Sprawą natychmiast zajęli się wieluńscy kryminalni, którzy zaczęli intensywnie pracować nad ustaleniem sprawcy. Na podstawie pozyskanych informacji i zebranych dowodów wytypowali, że odpowiedzialny za ten czyn jest 18-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

– 28 września 2023 roku mężczyzna został zatrzymany w swoim domu. 18-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – oznajmia Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
9 miesięcy temu

Chociaż coś przydatnego zajumał.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx