R e k l a m a

Wieluń: Nastolatkowie zaatakowali kolegę ze szkoły. Bili i kopali po całym ciele

R e k l a m a

Dwóch nastolatków w wieku 15 i 16 lat zaatakowało ich kolegę ze szkoły. Do zdarzenia doszło na osiedlu Armii Krajowej w Wieluniu. Agresorzy odpowiedzą za przestępstwo rozboju przed sądem rodzinnym i nieletnich.

We wtorek, 21 maja 2024 roku, do wieluńskich stróżów wpłynęła informacja, że tego dnia 16-latek został zaatakowany i okradziony przez dwóch znajomych. Do zdarzenia doszło na osiedlu Armii Krajowej w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Z ustaleń mundurowych wynikało, że do 16-latka, który siedział wspólnie z kolegą na ławce, podeszło dwóch kolegów z jego szkoły. W pewnym momencie jeden z nich niespodziewanie uderzył małoletniego w twarz, następnie drugi przewrócił go na ziemię. Obaj agresorzy bili i kopali po całym ciele leżącego nastolatka, po czym jeden z nich zabrał mu e-papierosa. Wartość skradzionej rzeczy oszacowano na 300 złotych – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu.

Na skutek tego zdarzenia 16-latek doznał lekkich obrażeń ciała. Sprawą natychmiast zajęli się wieluńscy mundurowi, którzy szybko zatrzymali dwóch nieletnich w wieku 15 i 16 lat i odzyskali skradzione mienie.

– Obaj młodzi ludzie zostali już przesłuchani w obecności rodziców w charakterze nieletnich sprawców czynów karalnych, zarzucono im dokonanie rozboju i spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich – przekazuje asp. sztab. Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
sebastian stasiak
21 dni temu

SIGMA

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,671fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx