R e k l a m a

Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu. Było mnóstwo atrakcji, muzyki i mlecznych pyszności [FILMY]

R e k l a m a

W niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, w Wieluniu bawiliśmy się podczas III edycji Łódzkiego Festiwalu Mleka. Wydarzenie zorganizowane na targowisku miejskim przy ul. Zielonej przyciągnęło tłumy miłośników mlecznych smaków i dobrej muzyki.

Od samego rana festiwalowy plac wypełniony był stoiskami, na których prezentowano nowinki technologiczne oraz maszyny i urządzenia związane z branżą mleczarską. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska 11 mleczarni z województwa łódzkiego, które oferowały szeroką gamę produktów nabiałowych. Swój wkład w festiwal miało aż 40 kół gospodyń wiejskich, które wzięły udział w konkursie i przygotowały degustacje pysznych produktów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Muzyczna część festiwalu rozpoczęła się o godzinie 17:30 koncertem zespołu Power Play, który wprowadził publiczność w radosny nastrój. Następnie przed licznie zgromadzonymi mieszkańcami wystąpiła Sarsa, której energiczne wykonania porwały tłumy. Kulminacją wieczoru był koncert Ani Wyszkoni, który w znakomitym stylu zakończył festiwal.

Edukacja, strefa rodzinna i sportowe emocje

W ramach festiwalu odbyły się również prelekcje i dyskusje dotyczące polskiej branży mleczarskiej. Eksperci z sektora dzielili się swoją wiedzą na temat nowoczesnych metod produkcji oraz wyzwań stojących przed producentami mleka. Była to doskonała okazja dla rolników i producentów do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Organizatorzy zadbali również o strefę rodzinnych atrakcji, gdzie najmłodsi mogli skorzystać z różnorodnych zabaw i gier. W trakcie festiwalu działała także strefa kibica, gdzie na dużym ekranie transmitowano mecz Polska – Holandia na Mistrzostwach Europy w Niemczech. Kibice z zapałem wspierali naszą drużynę, ale ta, mimo że zaprezentowała się solidnie na tle silnego rywala, musiała uznać wyższość Holendrów i przegrała 1:2.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx