R e k l a m a

St. asp. Daniel Szczepaniak z wieluńskiej policji najlepszy w województwie

R e k l a m a

St. asp. Daniel Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu został najlepszym kierownikiem rewiru dzielnicowych w wojewódzkich eliminacjach XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.

13 i 14 czerwca 2024 roku na terenie Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu oraz na strzelnicy w KPP w Zduńskiej Woli przeprowadzono wojewódzkie eliminacje do XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. W zawodach uczestniczyli dzielnicowi oraz kierownicy rewirów dzielnicowych z komend powiatowych i miejskich województwa łódzkiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się w trzech konkurencjach: strzelanie, pierwsza pomoc przedmedyczna oraz test wiedzy policyjnej. Dodatkowo dzielnicowi wzięli udział w konkurencjach dotyczących podstawowych czynności i kompetencji dzielnicowego. Celem eliminacji było wyłonienie reprezentantów naszego województwa, którzy wezmą udział w zawodach ogólnopolskich.

Po przeprowadzonych eliminacjach wojewódzkich, I miejsce wśród kierowników rewirów dzielnicowych garnizonu łódzkiego zajął st. asp. Daniel Szczepaniak z wieluńskiej jednostki policji. Tym samym będzie on reprezentował województwo łódzkie w zawodach finałowych, które zostaną przeprowadzone w Szkole Policji w Katowicach w dniach 22 – 25 października 2024 roku. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu na szczeblu ogólnopolskim.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx