R e k l a m a

Niebawem w Wieluniu kolejny charytatywny turniej piłki nożnej. Atrakcji nie zabraknie

R e k l a m a

Fundacja „Dla zdrowia” oraz WKS Wieluń serdecznie zapraszają mieszkańców gminy Wieluń i powiatu wieluńskiego na charytatywny turniej piłki nożnej pod hasłem „profilaktyka i sport grają fair play”.

Turniej zostanie zorganizowany w sobotę, 22 czerwca 2024 r. na stadionie miejskim WOSiR w Wieluniu. Start rozgrywek zaplanowano na godzinę 9:30. W rywalizacji udział wezmą reprezentacje firm i instytucji działających na terenie gminy Wieluń i powiatu wieluńskiego, a także dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Celem tegorocznej edycji turnieju jest zbiórka funduszy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego na oddział internistyczny wieluńskiego szpitala. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na ten szczytny cel – zapowiada Honorata Freus-Grzelak, wiceprezes fundacji „Dla zdrowia” na rzecz SP ZOZ w Wieluniu oraz główny organizator turnieju.

Wydarzeniu będą towarzyszyć liczne stoiska gastronomiczne, a także medyczne, na których będzie można skorzystać z konsultacji internistycznej, chirurgicznej i urologicznej. Będzie też stoisko „Dobry dietetyk” Marta Ciapczyńska oraz stoisko PSSE w Wieluniu, na którym będzie można zbadać poziom wydychanego tlenku węgla (mierzony za pomocą smokerlyzera), a także poziom tkanki tłuszczowej w organizmie. Nie zabraknie też materiałów edukacyjnych z zakresu profilaktyki nowotworowej, zdrowego stylu życia, bezpieczeństwa podczas wakacji, a także kolorowanek dla dzieci z zakresu m.in. higieny osobistej. Organizatorzy zapewnią też animacje dla dzieci.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx