R e k l a m a

Sukces policjantów z wieluńskiej komendy. Zajęli II miejsce w wojewódzkich zawodach

R e k l a m a

W dniach 19-21 czerwca 2024 roku zorganizowano wojewódzkie eliminacje XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2024”. Reprezentujący wieluńską komendę st. sierż. Krystian Bujak i sierż. Tomasz Simiński zajęli II miejsce i będą będą reprezentowali nasz garnizon w ogólnopolskim finale.

Konkurs jest formą doskonalenia zawodowego policjantów prewencji, czyli tych najczęściej spotykanych na ulicach polskich miast. W zawodach na szczeblu wojewódzkim wzięło udział 46 policjantów z komend powiatowych oraz miejskich policji województwa łódzkiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Turniej obejmował następujące konkurencje: test wiedzy zawodowej, stosowanie technik obezwładniania osób, sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego, przeprowadzanie interwencji policyjnych oraz bieg pościgowy. Sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego odbył się w strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, natomiast pozostałe konkurencje zostały przeprowadzone na terenie Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu.

W kwalifikacji generalnej I miejsce zajęła reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Łodzi – st. post. Filip Wszelaki i st. post. Piotr Petrusiewicz, a II miejsce zajęła reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu – st. sierż. Krystian Bujak (na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Osjakowie) i sierż. Tomasz Simiński (na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Białej). III miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli – st. post. Kamil Lewiński i post. Arkadiusz Maruszewski.

Laureaci I i II miejsca będą reprezentować łódzki garnizon w XXVIII Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2024” , który odbędzie się w dniach 11-13 września 2024 roku w Szkole Policji w Słupsku.
Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy powodzenia w finale!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx