R e k l a m a

Studenci i uczniowie pojadą za darmo pociągami ŁKA i Regio. Już od 1 lipca 2024 r.

R e k l a m a

Promocja, w ramach której studenci i uczniowie będą mogli korzystać z bezpłatnych przejazdów pociągami ŁKA i Regio, zacznie obowiązywać 1 lipca 2024 r. i potrwa do końca wakacji.

To prezent dla dzieci i młodzieży z okazji 10-lecia Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Przewoźnik wprowadza na lato ofertę specjalną: „Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów”. Na czym polega promocja? Od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 r. w zdalnych kanałach sprzedaży biletów kolejowych codziennie będzie czekać na młodych ludzi 1.000 bezpłatnych biletów jednorazowych. To świetne rozwiązanie dla uczniów i studentów, którzy w czasie wakacji chcą poznać atrakcyjne zakątki województwa łódzkiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Z darmowych biletów mogą korzystać uczniowie do 24. roku życia oraz studenci do 26. roku życia. Ważne jest, aby podczas podróży mieć przy sobie legitymację szkolną lub studencką. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać bilet w zdalnych kanałach sprzedaży – na stronach internetowych Koleo, E-podróżnik, Biletico lub w aplikacjach mobilnych SkyCash i mPay. Każda z uprawnionych osób może pobrać maksymalnie dwa bilety dziennie.

Oferta będzie obowiązywać w pociągach kategorii ŁKA na terenie województwa łódzkiego. Bilety będą też honorowane w pociągach Regio uruchamianych przez spółkę Polregio na obszarze województwa łódzkiego.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx