R e k l a m a

Wpadli z narkotykami na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu. Mieli przy sobie mefedron

R e k l a m a

Wieluńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 53 lat, podejrzanych o posiadanie zabronionych prawem substancji psychotropowych. Grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Wieluńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informacje, że osoby poruszające się bmw mogą posiadać środki odurzające. 26 czerwca 2024 roku na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu mundurowi zauważyli zaparkowany wytypowany samochód.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Funkcjonariusze przez chwilę obserwowali pojazd oraz osoby, które w nim siedziały. Nerwowe zachowanie mężczyzn wzbudziło u funkcjonariuszy podejrzenia, że mogą oni posiadać środki odurzające. Ich przypuszczenia potwierdziły się – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, obaj mężczyźni w wieku 44 i 53 lat posiadali przy sobie woreczki ze skrystalizowaną substancją. Kolejny woreczek z podobną zawartością zabezpieczony został podczas przeszukania samochodu. Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczone substancje to mefedron.

– Obaj mężczyźni zostali zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty posiadania zabronionych prawem środków psychotropowych. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
brian
27 dni temu

Ewidentnie nowicjusze. Stąd nerwówka.
Informator- na 99% stary wyjadacz chcący wyeliminować konkurencję.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx