R e k l a m a

Zaginął mieszkaniec gminy Wieluń! Wyjechał do pracy w Niemczech [AKTUALIZACJA]

R e k l a m a

Wieluńscy stróże prawa oraz bliscy poszukiwali zaginionego mieszkańca gminy Wieluń. Ostatecznie wszystko skończyło się szczęśliwie.

[Artykuł zaktualizowany 05.07.2024]

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Mężczyzna 23 czerwca 2024 roku wyjechał do pracy do Niemiec. Następnego dnia ze względu na kłopoty zdrowotne został zabrany do szpitala, z którego wypisano go wieczorem. Od tamtej pory nie wrócił do miejsca zakwaterowania, jak również z nikim się nie kontaktował. Policja prosiła o kontakt wszystkich, którzy mogli pomóc w poszukiwaniach.

Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło. – Poszukiwania zostały zakończone. Ustalono, że mężczyzna przebywa na terenie Niemiec. Stosowne informacje przekazano rodzinie – poinformowała nas 5 lipca 2024 roku asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec Wielunia
19 dni temu

A kiedy mężczyzna został odnaleziony?

Karolina
19 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mieszkaniec Wielunia

Pan Krzysztof nie został jeszcze odnaleziony, nie wrócił do domu. Został tylko wylegitymowany 29.06 w Niemczech o czym rodzina została poinformowana dopiero 04.07. Poszukiwania cały czas trwają z powodu braku kontaktu, braku wiedzy gdzie się znajduje aby bezpiecznie wrócił do Polski. Posty na FB dalej są udostępnianie z prośbą o pomoc.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx