R e k l a m a

Przekroczył prędkość o 17 km/h, ale nie to jest teraz jego największym problemem

R e k l a m a

Przekroczenie prędkości było powodem zatrzymania do kontroli drogowej kierowcy volkswagena golfa. Wkrótce okazało się, że nie było to jedyne przewinienie mieszkańca gminy Łubnice (powiat wieruszowski).

Funkcjonariusze „drogówki” 27 czerwca 2024 roku w jednej z miejscowości w gminie Bolesławiec zmierzyli prędkość volkswagena golfa. Okazało się, że kierowca tego pojazdu przekroczył dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość o 17 km/h.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mężczyzna tłumaczył policjantom, że nie posiada prawa jazdy, ponieważ stracił je za przekroczenie punktów karnych. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 34-letni mieszkaniec gminy Łubnice posiada na swoim koncie zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kierujący w przeszłości wielokrotnie był już karany za przekroczenia prędkości – informuje asp. Piotr Siemicki z policji w Wieruszowie.

34-latek nie mógł już kontynuować swojej jazdy, a teraz czekają go surowe konsekwencje w sądzie. Oprócz popełnionego wykroczenia odpowie za złamanie sądowego zakazu, za co grozi nawet do 5 lat więzienia. – Przestrzegamy zatem przed łamaniem sądowych zakazów i apelujemy o przestrzeganie dozwolonych limitów prędkości, zwalnianie w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności – podsumowuje asp. Siemicki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx