R e k l a m a

Dni Wielunia 2024 – dzień pierwszy. Na scenie królowali Mateusz Ziółko i Lanberry [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Za nami inauguracja Dni Wielunia 2024, która przyniosła mnóstwo emocji, radości i muzycznych doznań. Plac targowiska miejskiego przy ul. Zielonej zamienił się w tętniące życiem centrum kultury i rozrywki, które przyciągnęło tłumy mieszkańców i gości z całego regionu.

Pierwszy dzień imprezy, czyli sobota, 29 czerwca 2024 r., rozpoczął się pokazem akrobatyki powietrznej w wykonaniu Show Honey Studio. Następnie na scenie pojawili się młodzi artyści z zespołów No Remorse, Spontan oraz Daligo, dostarczając energii i entuzjazmu, które udzieliły się wszystkim zgromadzonym.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Dni Wielunia 2024 – występy gwiazd

Wieczór należał do głównych gwiazd pierwszego dnia imprezy – Mateusza Ziółko i Lanberry. Ziółko, który wystąpił o godzinie 20:00, oczarował publiczność swoim niesamowitym głosem i charyzmą. Po nim scenę przejęła Lanberry, której energetyczne wykonania utworów takich jak „Piątek” i „Ostatni most” porwały publiczność do tańca.

Równolegle do występów muzycznych, na terenie imprezy funkcjonowała strefa wesołego miasteczka, dmuchańce, animacje oraz liczne stoiska gastronomiczne, które przyciągały zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od zabaw dla dzieci po kulinarne przysmaki.

Na drugi dzień wydarzenia organizatorzy przygotowali kolejne muzyczne atrakcje z udziałem Michała Szczygła oraz legendarnej grupy Kult. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie w artykule Dni Wielunia 2024. Sprawdź pełny program imprezy 29-30 czerwca 2024 r.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx