R e k l a m a

Rowerzystka potrącona w Ożarowie przez kobietę kierującą skodą. Przyleciał śmigłowiec LPR

R e k l a m a

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Ożarów w gminie Mokrsko. Rowerzystka została tam potrącona przez kobietę kierującą skodą. Na miejsce zdarzenia przyleciał helikopter, który zabrał poszkodowaną do szpitala.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb ratunkowych w sobotę, 29 czerwca 2024 roku, około godziny 17:45. Mundurowi ustalili wstępnie, że 61-latka kierująca skodą, jadąc od miejscowości Słoniny, potrąciła na skrzyżowaniu 86-letnią rowerzystkę. Kierująca jednośladem z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy wykonali m.in. oględziny, zabezpieczyli ślady. Przyczyny i okoliczności tego wypadku są wyjaśnianie przez wieluńskich śledczych – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

– Pamiętajmy, że rowerzyści jak i piesi w konfrontacji z samochodem są praktycznie bezbronni. Dlatego prowadząc samochód, zwracajmy szczególną uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienie czy złamanie przepisów ruchu drogowego mogą doprowadzić do tragedii. Policjanci apelują zarówno do kierowców, jak i do rowerzystów o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze – podkreśla Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx