R e k l a m a

Dni Złoczewa 2024. Kizo, Dżem i inne gwiazdy porwały publiczność do wspólnej zabawy [FILMY]

R e k l a m a

Za nami jedna z największych plenerowych imprez muzycznych w regionie, bo właśnie tak można mówić o Dniach Złoczewa, które co roku ściągają prawdziwe tłumy mieszkańców. Gwiazdą pierwszego dnia był raper Kizo, a drugiego dnia – kultowy zespół Dżem.

Choć Złoczew nie jest dużym miastem, to w ostatnim czasie wyraźnie zaznacza swoją pozycję w regionie za sprawą wielkich koncertów z okazji dni miasta. Można szacować, że populacja Złoczewa w weekend 6-7 lipca 2024 roku „wzrosła” co najmniej dwukrotnie, kiedy mieszkańcy całego regionu zjechali tam na koncerty gwiazd.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W parku za złoczewskim pałacem powstała scena oraz rozstawiło się wesołe miasteczko i liczne stoiska gastronomiczne. Pierwszy dzień (sobota, 6 lipca) upłynął pod znakiem rapu, a na scenie oprócz wspomnianego Kizo zaprezentowali się m.in. Tymek oraz Zeamsone. Drugiego dnia (niedziela, 7 lipca) organizatorzy zadbali o repertuar dla trochę starszych odbiorców, a na scenie królowały zespoły Zbóje oraz Video. Główną atrakcją wieczoru i jednocześnie zwieńczeniem imprezy był oczywiście występ legendarnej grupy Dżem.

Zobaczcie kilka filmów z tego niezwykłego wydarzenia:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx