R e k l a m a

Śmierć 25-latki w Wieluniu. Śledczy mówią o samobójstwie. Jest komentarz prokuratury

R e k l a m a

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii, do której doszło w Wieluniu w niedzielę, 7 lipca 2024 r. Z okna jednego z bloków na os. Armii Krajowej wypadła 25-letnia kobieta.

– Prokuratura Rejonowa w Wieluniu prowadzi postępowanie dla wyjaśnienia okoliczności śmierci pokrzywdzonej. Zaplanowano sekcję zwłok. Na obecnym etapie postępowania brak podstaw dla przyjęcia udziału osób trzecich w samobójczym pozbawieniu życia pokrzywdzonej – informuje prok. Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. Jak dodaje, przestępstwo nieumyślnego spowodowania śmierci zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Przypomnijmy, że do tragedii doszło 7 lipca 2024 r. na osiedlu Armii Krajowej. Wezwany na miejsce zespół karetki pogotowia zabrał 25-latkę do szpitala, ale niestety jej życia nie udało się uratować.

– Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe m.in. wykonali oględziny, przesłuchali świadków. Ciało kobiety na polecenie prokuratora zabezpieczono do dalszych badań – przekazała nam dzień po zdarzeniu asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx