R e k l a m a
R e k l a m a

Ukradł hulajnogę elektryczną i próbował ją sprzedać w Wieluniu

R e k l a m a

Z parkingu w Wieruszowie zniknęła hulajnoga elektryczna warta ponad dwa tysiące złotych. Właściciel zostawił ją tylko na chwilę, a gdy wrócił ze sklepu, pojazdu już nie było. Sprawą zajęli się kryminalni i szybko ustalili trop prowadzący do 32-letniego mieszkańca Wieruszowa.

Zgłoszenie o kradzieży wpłynęło 17 listopada 2025 roku po godzinie 13:00. Policjanci ustalili, że poszkodowany nieletni zaparkował hulajnogę na jednym z parkingów i poszedł do sklepu, a kiedy wrócił po kilkunastu minutach, pojazdu już nie było. Dzień później funkcjonariusze natrafili na trop osoby podejrzanej o to przestępstwo. Okazało się, że wskazany mężczyzna przebywa w Wieluniu i próbuje sprzedać hulajnogę.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Kryminalni z Wieruszowa wspólnie z policjantami z Wielunia zatrzymali mężczyznę. – 32-latek mieszkaniec Wieruszowa tłumaczył mundurowym, że kupił jednoślad na terenie Holandii. Funkcjonariusze zabezpieczyli skradzioną hulajnogę, która w najbliższym czasie zostanie zwrócona właścicielowi. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, w chwili zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie – przekazał st. asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.

Mężczyzna trafił do celi, a hulajnoga wróci do właściciela. Za kradzież grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

15,372fanówPolub nas
851obserwującychObserwuj
1,316obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx