R e k l a m a

Koronawirus: kolejne rekordy zakażeń w kraju

R e k l a m a

Dzisiaj w Polsce przybyło ponad 20 tysięcy nowych zakażeń koronawirusem. To dotychczasowy rekord. Również w powiecie wieluńskim sytuacja epidemiczna nie wygląda różowo.

Dzisiaj podczas konferencji prasowej na temat aktualnego stanu epidemii wypowiedział się premier Mateusz Morawiecki. Zapowiedział, że informacje dotyczące 1 listopada, a także innych dziedzin, przekaże jutro, tj. 30 października. Zaapelował też o odwołanie zaplanowanych protestów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mam apel do wszystkich protestujących – niech ten gniew, niech ta niechęć skupi się na mnie, na politykach. Niech dotyka mnie, ale niech nie dotyka tych, których za dwa tygodnie może dotknąć, bo państwo protestujący zetkniecie się z jakimiś osobami starszymi, w autobusie, w domu, na spotkaniu i to może owocować dramatycznymi skutkami – powiedział szef rządu. 

Sytuacja w powiecie

Również w powiecie wieluńskim sytuacja epidemiczna jest daleka od zadowalającej. W ostatnich dniach standardem stały się przyrosty o kilkadziesiąt nowych zakażeń dziennie. Dzisiaj wykryto 65 nowych przypadków, co oznacza, że łącznie od początku epidemii koronawirusem w powiecie wieluńskim zaraziło się już 1.467 osób. 24 z nich zmarły.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx