R e k l a m a

39-latek z narkotykami zatrzymany w Łyskorni w gminie Biała

R e k l a m a

Policjanci z Komisariatu Policji w Białej zatrzymali 39-latka z powiatu olkuskiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

11 listopada 2020 roku około godziny 19:30 policjanci z Komisariatu Policji w Białej patrolując miejscowość Łyskornia zwrócili uwagę na volkswagena, którego kierowca przyspieszył na widok patrolu i gwałtownie skręcił w rejon boiska. W związku z tym funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy zaczęli się nerwowo zachowywać. Policjanci nabrali podejrzeń, że mogą posiadać substancje zabronione. W trakcie kontroli funkcjonariusze zauważyli fifkę, w której znajdował się biały proszek. Przy 39-latku policjanci znaleźli 5 dilerek z zawartością białego proszku.

Badanie potwierdziło, że są to substancje zabronione. Ponadto, jak się okazało w trakcie legitymowania, kierujący pojazdem 24–letni mieszkaniec powiatu zawierciańskiego nie posiada uprawnień do kierowania. 39-latek usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, który zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie kierujący 24–latek  został ukarany mandatem karnym.

Policjanci przypominają – za prowadzenie pojazdu nie mając do tego wymaganych uprawnień grozi grzywna w wysokości 500zł.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx