R e k l a m a

Nie żyje Dariusz Szymanek, akustyk i wieloletni instruktor zespołu Tadeusza Nic Nie Rusza

R e k l a m a

Dariusz Szymanek był przez wiele lat związany z Wieluńskim Domem Kultury, a także m.in. z I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu. Dzisiaj podano informację o jego śmierci.

– Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Dariusza Szymanka, człowieka mocno wpisanego w historię naszego liceum – podało w dzisiejszym komunikacie I LO w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– To on stał za konsolą podczas wszystkich ważnych uroczystości. To on nagłaśniał prawie wszystkie Szkolne Festiwale Piosenki „Buda” czy obchody stulecia I LO. To on był akustykiem i przez kilka lat instruktorem zespołu Tadeusza Nic Nie Rusza. W jego obecności zawsze „wszystko grało”. Profesjonalny, sumienny, życzliwy innym, po prostu dobry człowiek… Bez wątpienia jeden z tych, po których pozostanie niezatarty ślad, także w pamięci społeczności naszej szkoły. Panie Darku, dziękujemy za długie lata współpracy z nami, za piękno i czystość muzyki, która dzięki Panu rozbrzmiewała w murach liceum. Niech Pan spoczywa w pokoju kołysany muzyką Nieba… – napisali członkowie społeczności szkoły.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx