R e k l a m a

Tragiczny wypadek w Rudzie koło Wielunia [ZDJĘCIA]

R e k l a m a

Dzisiaj rano na ul. Rudzkiej w pobliżu kościoła w Rudzie doszło do tragicznego wypadku z udziałem dwóch samochodów. Jeden z uczestników zdarzenia zmarł.

– 20 listopada o godz. 5:23 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Wieluniu wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w Rudzie. Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy z JRG Wieluń oraz 1 zastęp OSP – informuje kpt. Grzegorz Kasprzyczak z KP PSP w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu zastano wypadek dwóch samochodów osobowych, jeden z kierowców pozostawał w pojeździe. Działania zastępów straży polegały na wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu sprzętu burzącego, udzieleniu jej kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz transporcie do karetki pogotowia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz zebraniu plamy oleju przy użyciu sorbentu. Niestety po resuscytacji krążeniowo–oddechowej stwierdzono zgon mężczyzny – dodaje kpt. Grzegorz Kasprzyczak.

Policja o przyczynach zdarzenia

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów. kierujący nissanem micra 69-latek na prostym odcinku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z jezdni na prawą stronę, gdzie uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. W wyniku uderzenia auto przemieściło się ponownie na jezdnię gdzie doszło do zderzenia z nadjeżdżającym fordem focusem, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. 69- letni kierujący nissanem na skutek poniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji poniósł śmierć. Policjanci pod nadzorem prokuratury badają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje KPP w Wieluniu

Zdjęcia: asp. sztab. Wojciech Zgodziński i mł. ogn. Dominik Hałubiec – JRG Wieluń

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx