R e k l a m a

Koronawirus: Rząd ogłosił zmianę obostrzeń

R e k l a m a

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego ogłoszono plany dotyczące obostrzeń pandemicznych na najbliższy czas. Otwarte będą sklepy w galeriach handlowych, a ferie szkolne odbędą się wszędzie w tym samym terminie.

Premier podczas swojej wypowiedzi nawiązał do świąt Bożego Narodzenia. Prosił o to, spotykać się w małym gronie osób oraz by nie przemieszczać się z pomiędzy miastami. Zapowiedział też, że od przyszłej soboty będą mogły działać placówki handlowe oraz usługowe w galeriach handlowych. Z kolei lokale gastronomiczne, miejsca związane z kulturą, a także kina, teatry oraz siłownie i kluby fitness pozostaną zamknięte do 27 grudnia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Premier wspomniał też o planach dla edukacji. Szkoły będą zamknięte co najmniej do świąt, a ferie zimowe odbędą się we wszystkich województwach równocześnie – w dniach od 4 do 17 stycznia 2021r.

Szczegóły nowych zasad oraz aktualne informacje o sytuacji epidemicznej możecie sprawdzić na infografikach opublikowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,663fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx