R e k l a m a

Wieluń: dwie kobiety odpowiedzą za uszkodzenie samochodu i groźby karalne

R e k l a m a

Wieluńscy mundurowi zatrzymali dwie kobiety w wieku 25 i 31 lat, podejrzane o uszkodzenie karoserii samochodu oraz kierowanie gróźb karalnych.

Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę 1600zł. Prokurator zastosował wobec kobiet dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– 22 listopada 2020 roku wieluńscy policjanci zostali poinformowani o uszkodzeniu samochodu bmw stojącego na jednym z parkingów przy ul. Traugutta w Wieluniu – wyjaśnia st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. – Mundurowi w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że w należącym do niego pojeździe powłoka lakiernicza została pomazana farbą. Właściciel oszacował straty na kwotę 1600zł.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że uszkodzenia mogły dokonać dwie znane mu kobiety, z którymi był wcześniej skonfliktowany.

– Mundurowi natychmiast zajęli się tą sprawą i rozpoczęli poszukiwania odpowiedzialnych za ten czyn. Obie kobiety zostały zatrzymanego następnego dnia przez wieluńskich mundurowych, okazały się nimi być 25- i 31-latka. Obie spędziły noc w policyjnym areszcie. Jak ustalili policjanci, to nie jedyne ich przewinienie – mówi st. asp. Katarzyna Grela.

Jak się okazało, kobiety kierowały też groźby karalne wobec właściciela samochodu i jego znajomej. Obie usłyszały już zarzuty uszkodzenia samochodu oraz kierowania gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Wieluniu

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx