R e k l a m a

ZUS uruchomił telefoniczne umawianie wizyt w placówkach

R e k l a m a

Od 20 listopada klienci ZUS mogą telefonicznie umówić się na wizytę w wybranej placówce ubezpieczyciela. Spotkanie z ekspertem ZUS można zarezerwować w dogodnym dla siebie terminie przypadającym na tydzień roboczy i godziny obsługi klientów w ZUS.

– Do tej pory z rezerwacji wizyty w placówce ZUS mogli skorzystać tylko klienci posiadający swoje konto na portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Teraz na spotkanie w ZUS z pracownikiem będzie mógł umówić się każdy, także ten klient, który konta na PUE jeszcze nie ma. Wystarczy, że zadzwoni i dokona rezerwacji – mówi Monika Kiełczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na terenie województwa łódzkiego mamy trzy oddziały ZUS. Żeby umówić się na wizytę w:

  • I oddziale ZUS lub w jednej z podlegających pod niego placówek, należy zadzwonić pod numer: 42 638-21-61,
  • II oddziale ZUS lub w jednej z podlegających pod niego placówek, należy zadzwonić pod numer: 43 824-73-20
  • Oddziale ZUS w Tomaszowie Mazowieckim lub w jednej z podlegających pod niego placówek, należy zadzwonić pod numer: 44 646-85-13.

Podczas rozmowy należy podać swoje dane: imię, nazwisko, PESEL lub serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer telefonu komórkowego. Dodatkowo należy też podać placówkę, w której ma się odbyć wizyta, sprawę, jaką chce się omówić z ekspertem ZUS, oraz wskazać dzień i godzinę wizyty.

– Na podany podczas rozmowy numer telefonu przyjdzie wiadomość SMS z terminem oraz numerem rezerwacji wizyty. Zawiera on 10 cyfr, które należy wpisać na ekranie urządzenia do wydawania numerków w placówce ZUS – informuje rzeczniczka.

Uwaga! Jeśli klient nie ma jeszcze konta na PUE, na wizytę może umówić się najwcześniej 6 dni przed jej planowanym terminem.

Nowe rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo i komfort klientów ZUS.  Ma to szczególne znaczenie w sytuacji epidemicznej. Przypominamy, że wizyty w ZUS odbywają się przy bezwzględnym przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego (zachowanie bezpiecznego odstępu od innych osób, zakryte maseczką lub przyłbicą usta i nos, dezynfekcja rąk przed wejściem na salę). Z naszym ekspertem można także porozmawiać on-line. Nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy umówić się na e-wizytę poprzez stronę www.zus.pl.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,665fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx