R e k l a m a

Koronawirus – w Polsce przekroczone milion przypadków. Ile w powiecie wieluńskim?

R e k l a m a

Już ponad milion przypadków zakażenia koronawirusem odnotowano oficjalnie w całym kraju. To stawia Polskę obecnie na 13. pozycji na świecie pod względem łącznej liczby przypadków SARS-CoV-2.

Jeśli chodzi o konkrety, dzisiaj odnotowano 13.855 nowych zakażeń w całym kraju, a łącznie od początku pandemii – 1.013.747. Przypomnijmy, że mówimy tylko o oficjalnie wykrytych i potwierdzonych przypadkach zakażenia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

A jak wygląda sytuacja w naszym województwie? Dane o zakażeniach publikowane są teraz na rządowej stronie pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/mapa-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2-powiaty.

Dane z dzisiaj przedstawiamy poniżej. Niestety publikowane na rządowej stronie informacje dotyczą tylko konkretnego dnia (w poniższym przypadku są to dane wyłącznie z ostatniej doby):

Przypomnijmy, że od czasu zmiany sposobu przekazywania danych o zakażeniach nie publikujemy już codziennych raportów epidemicznych na naszej stronie. Zamiast tego zachęcamy do sprawdzania informacji w rządowym serwisie.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx