R e k l a m a

Przygotowania do finału WOŚP w Wieluniu już trwają. Sztab szuka wolontariuszy

R e k l a m a

W wieluńskim sztab WOŚP trwają już przygotowania do najbliższego finału orkiestrowego grania, który zaplanowano na 10 stycznia 2021. Trwa m.in. rejestracja wolontariuszy.

Sztab Orkiestry, tak jak to było w ostatnich latach, znajdzie się w budynku Wieluńskiego Domu Kultury. Jak mówi nam Marcin Bernaś, szef wieluńskiego sztabu WOŚP, plan wydarzeń na 10 stycznia jest jeszcze w trakcie ustalania. Zaznacza jednak, że jeśli sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie zmianie, wszystkie wydarzenia będą odbywały się online.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Obecnie przeprowadzana jest rejestracja wolontariuszy gotowych kwestować na ulicach miasta i regionu.

– Rejestracja odbywa się wyłącznie online, na stronie iwolontariusz.org.pl. Mamy w naszym sztabie 150 miejsc, aktualnie zarejestrowanych jest 47 osób. Zgłoszenia przyjmujemy do 11 grudnia – informuje Marcin Bernaś.

Wolontariuszem WOŚP może zostać każdy. Warunkiem jest jedynie wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z podaniem swoich danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, numer PESEL oraz adres zamieszkania. Osoby niepełnoletnie mogą zarejestrować się wraz z rodzicami.

Nowością, jaką przygotował na najbliższy finał sztab w Wieluniu jest eskarbonka, dzięki której można dokonywać wpłat na rzecz WOŚP bez wychodzenia z domu. Można z niej skorzystać po kliknięciu w link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/y81x9q

Przypomnijmy, że podczas najbliższego, 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będą zbierane pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx