R e k l a m a

Będzie wirtualne spotkanie dla stowarzyszeń i fundacji z powiatu wieluńskiego

R e k l a m a

O sukcesach, zrealizowanych projektach oraz napotykanych problemach będą rozmawiać przy wirtualnej kawie przedstawiciele stowarzyszeń i fundacji z naszego regionu. Wciąż można zapisać się na to spotkanie.

– Czas na kawę! Kawę dla stowarzyszeń i fundacji z powiatu wieluńskiego. Spotkajmy się wirtualnie 16 grudnia o godz. 17 i porozmawiajmy o naszych sukcesach, zrealizowanych projektach i problemach. Dowiedz się o możliwościach rozwoju, szkoleniach i programach grantowych – zaprasza Powiatowa Rada Działalności Organizacji Pożytku Publicznego w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak przekonują organizatorzy, to świetna okazja do zapoznania się zarówno z Radą, jak również innymi lokalnymi społecznikami. Zgłoszenia do udziału w akcji są przyjmowane mailowo pod adresem ngo.wielun@gmail.com do 16 grudnia do godz. 16:30. By móc usiąść wygodnie w fotelu i delektować się wraz z innymi wirtualną kawą, wystarczy wysłać na powyższego maila adres skrzynki e-mail, na którą zostanie wysłany link do spotkania.

Warto dodać, że spotkanie przy wirtualnej kawie to już kolejna w ostatnim czasie akcja organizowana przez Powiatową Radę Działalności Organizacji Pożytku Publicznego. Społecznicy z powiatu wieluńskiego spotkali się też na początku października na terenie rekreacyjnym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Osjakowie. Tamtemu wydarzeniu również przyświecały idee zapoznania się i wymiany doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz zacieśnienia współpracy pomiędzy nimi.

Przypomnijmy, że aktualna, trzecia już kadencja Rady, rozpoczęła się w czerwcu bieżącego roku.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx