R e k l a m a

Skomlin: Proszą o wsparcie dla rodziny, która straciła wszystko w pożarze

R e k l a m a

W nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z budynków wielorodzinnych w Skomlinie wybuchł pożar. Ogień najmocniej strawił mieszkanie rodziny Gabrieli oraz Tomasza Ciężkich. Teraz skomlinianie organizują akcję pomocy potrzebującym.

– Rodzinę Ciężkich wszyscy dobrze znamy i lubimy. Pani Gabriela jest siostrą naszego druha, Romana, który niejednokrotnie rzucał wszystko i biegł ratować zdrowie oraz mienie mieszkańców Gminy Skomlin. Nie wahał się nigdy, i zawsze robił wszystko by pomagać innym – piszą na swoim profilu w mediach społecznościowych strażacy z OSP Skomlin. I dodają, że dziś to rodzina Romana Ciężkiego potrzebuje pomocy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Pani Gabriela oraz pan Tomasz wraz z trójką dzieci zostali bez dachu nad głową oraz podstawowych rzeczy, które są niezbędne do życia. Ogień strawił praktycznie wszystko, a poszkodowani zostali praktycznie tylko z tym, co mieli na sobie. A Święta za pasem… – piszą skomlińscy strażacy.

Pomóc można poprzez wpłaty na konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Skomlinie: 42 9244 0003 4040 1140 2000 0020 z dopiskiem „Pomagamy Gabrysi i Tomkowi”.

Organizatorzy informują też, że w placówkach handlowych, banku, szkole i przedszkolu w Skomlinie będzie prowadzona zbiórka do puszek.

– Zróbmy wszystko, by Gabrysia i Tomek wraz z dziećmi spędzili te Święta ze świadomością, że nie są sami. Pokażmy, że mamy dobre serca i że nie jesteśmy obojętni na krzywdę innych – apelują organizatorzy akcji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx