R e k l a m a

ARiMR: 1500zł na zakup komputera dla dzieci z rodzin rolniczych

R e k l a m a

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o naborze wniosków na dofinansowanie zakupu komputera stacjonarnego lub laptopa. Programem są objęte rodziny prowadzące gospodarstwa rolne.

Jak informuje ARiMR, wnioski o dofinansowanie mogą składać rodziny prowadzące gospodarstwa rolne, pod warunkiem, że posiadają co najmniej dwoje dzieci w wieku szkolnym, które nie ukończyły 18. roku życia. Wówczas taka rodzina może ubiegać się o dofinansowanie zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego, do kwoty 1500zł. Wnioski o dofinansowanie można składać do biur powiatowych ARiMR w terminie do dnia 30 grudnia 2020r.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

O pomoc mogą ubiegać się tylko te rodziny, w których łączny dochód za ubiegły rok nie przekracza 1200zł miesięcznie w przeliczeniu na osobę. Jest też warunek, zgodnie z którym do programu nie zakwalifikują się te rodziny, które w ciągu ostatnich trzech lat dostały komputer lub dofinansowanie do jego zakupu ze środków publicznych lub organizacji pozarządowych.

Warto pamiętać, że dofinansowaniem może zostać objęty wyłącznie zakup komputera dokonany w terminie od 10 grudnia 2020r. do 31 marca 2021r. Jak informuje ARiMR, szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania pomocy można znaleźć na stronie internetowej agencji, pod adresem www.arimr.gov.pl

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx