R e k l a m a

Śmiertelny wypadek w Białej. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym [ZDJĘCIA]

R e k l a m a

Dziś rano doszło do śmiertelnego wypadku na drodze krajowej nr 74 w Białej. Samochód osobowy zderzył się z ciężarowym.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (16 grudnia) około godziny 06:55 na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Biała Rządowa.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący fiatem 33-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego na prostym odcinku drogi, jadąc w kierunku Wielunia, z nieustalonych dotąd przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym DAF. Zestawem ciężarowym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego – informuje st. asp. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu.

Jak podaje policja, śmierć na miejscu poniósł pasażer fiata, 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego. Do wypadku wyjechały m.in. cztery zastępy straży pożarnej, w tym trzy z JRG w Wieluniu oraz jeden zastęp OSP Biała.

– W momencie dojazdu straży poszkodowany był pod opieką pogotowia. Niestety pomimo resuscytacji lekarz stwierdził zgon mężczyzny – informuje kpt. Grzegorz Kasprzyczak z wieluńskiej straży pożarnej.

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu

– Obecnie policjanci wykonują czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Są utrudnienia w ruchu, droga jest zablokowana, wyznaczone zostały objazdy – mówiła dziś o godzinie 8:40 st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Białej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak podaje policja, obaj kierowcy byli trzeźwi.

fot. kpt. Grzegorz Kasprzyczak, KP PSP w Wieluniu

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a