R e k l a m a

Będzie remont ulicy POW w Wieluniu. I to na kilku odcinkach

R e k l a m a

Wieluński magistrat ogłosił przetarg na przebudowę kilku odcinków ulicy POW. Kierowcy zyskają równą nawierzchnię, a piesi – dodatkowe chodniki.

Ulica POW zostanie przebudowana na niespełna 900-metrowym odcinku od przejazdu kolejowego w kierunku Widoradza. W ramach inwestycji jezdnia zyska nową nawierzchnię, a po jednej stronie pojawi się wyczekiwany przez mieszkańców dwumetrowej szerokości chodnik.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W ramach tego zadania wykonawca dokona też paru drobniejszych prac na różnych odcinkach ulicy POW. Na wysokości cmentarza ewangelickiego dobudowany zostanie brakujący fragment chodnika, a przy skrzyżowaniu z ulicą Wendta powstanie dodatkowe przejście dla pieszych. Nowy chodnik w miejsce dotychczasowej opaski pojawi się też na odcinku od ul. Popiełuszki do okolic Przedszkola nr 2. W tym rejonie przebudowie ulegnie też wyjazd z parkingu przy krytym basenie.

Prace nie ominą odcinka od Popiełuszki do Staszica. Tutaj poszerzony zostanie wyjazd z ulicy Stodolnianej na POW, a zniszczony chodnik po południowej stronie ulicy zostanie wymieniony na nowy. Całość prac ma zakończyć się do 10 stycznia 2022r.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx