R e k l a m a

„Narodowa kwarantanna”. Nie działają baseny i siłownie, nie ruszy też lodowisko

R e k l a m a

Nie mamy dobrych wieści dla amatorów sportu. W poniedziałek 28 grudnia weszły w życie nowe obostrzenia, nazwane przez ministra zdrowia „narodową kwarantanną”. W związku z tym zamknięte muszą być m.in. baseny, siłownie czy lodowiska.

Choć wieluńskie lodowisko znajdujące się przy Orliku na os. Wyszyńskiego jest już rozłożone i prawie gotowe do działania (brakuje tylko tafli), amatorzy łyżew nie mają powodów do zadowolenia. Poszusować po lodzie będzie można nie wcześniej niż po 17 stycznia, a i to nie jest pewne.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

„Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020r w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z przykrością informujemy, że lodowisko sztuczne nie zostanie otwarte do odwołania.” – czytamy w komunikacie Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który zarządza lodowiskiem.

Podobnie sprawy się mają z basenami i siłowniami. O ile wcześniej przepisy pozostawiały furtkę w postaci dopuszczenia ich do użytku w ramach przygotowań do zawodów, o tyle obecnie z obiektów sportowych mogą korzystać tylko członkowie kadr narodowych. Dla dzieci i młodzieży zaczynających właśnie zimowe ferie zapowiada to brak ciekawych opcji spędzania wolnego czasu poza domem.

Jakie jeszcze obostrzenia obowiązują od 28 grudnia? Przeczytaj więcej na ten temat.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx