R e k l a m a

Powiat wieluński: Aż trzy samochody zderzyły się w Kraszkowicach

R e k l a m a

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę, 30 grudnia w Kraszkowicach na ul. Wieluńskiej. Zderzyły się tu aż trzy pojazdy.

Jak ustalili wieluńscy policjanci, 46-latek kierujący samochodem renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie na prostym odcinku drogi najechał na tył opla, którego kierująca zatrzymała się, czekając na możliwość wykonania skrętu w lewo. Na skutek uderzenia opel przemieścił się na przeciwległy pas ruchu i zderzył czołowo z jadącym prawidłowo citroenem.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby, na szczęście żaden z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Obecnie wieluńscy policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Wieluńscy policjanci przypominają, że zmieniające się warunki pogodowe, śliska nawierzchnia oraz mgły mogą znacznie utrudniać jazdę, jak również sprzyjać niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Warto więc szczególnie w okresie jesienno-zimowym zadbać o dobry stan techniczny pojazdu oraz ściągnąć nogę z gazu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx