R e k l a m a

Wieluń: Kierowcy płacą za parkowanie już tylko do 14:00. Od 1 lutego podwyżka opłat

R e k l a m a

Od stycznia kierowcy nie muszą płacić za parkowanie w centrum Wielunia po godzinie 14:00. Z kolei od 1 lutego ma wejść w życie podwyżka niektórych opłat parkingowych.

Nowy rok przyniósł zmiany w wieluńskiej strefie płatnego parkowania. Jeszcze w październiku ubiegłego roku miejscy radni zdecydowali o skróceniu godzin obowiązywania odpłatności za parkowanie. Od stycznia 2021r. kierowcy mogą bezpłatnie parkować swoje samochody w strefie już od godziny 14:00 w dni robocze, a nie od 17:00, jak było to przedtem. Radni chcieli zachęcić w ten sposób mieszkańców do robienia zakupów w małych sklepikach w centrum miasta, zamiast w marketach, gdzie parkingi są darmowe.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Nieco później, bo w grudniu ubiegłego roku, Rada Miejska podjęła kolejną decyzję dotyczącą strefy płatnego parkowania. Tym razem chodziło o podwyżkę opłat za pierwsze pół godziny parkowania oraz ujednolicenie stawki opłaty dodatkowej za brak ważnego biletu parkingowego. Te zmiany wejdą w życie od 1 lutego br. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx