R e k l a m a

Wieluń: Ukradł sąsiadowi kartę do bankomatu i wypłacił pieniądze

R e k l a m a

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi zatrzymanemu przez wieluńskich kryminalnych. Mężczyzna ukradł sąsiadowi kartę do bankomatu, a następnie „wyczyścił” mu konto, wypłacając 500 złotych.

Policjanci z wieluńskiej komendy 5 stycznia 2021 roku uzyskali informację o tym, że 57-letni mieszkaniec Wielunia padł ofiarą kradzieży karty bankomatowej. Okazało się też, że z konta bankowego pokrzywdzonego mężczyzny wypłacono wszystkie pieniądze.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Funkcjonariusze pracujący nad sprawą szybko ustalili sprawcę tych przestępstw – okazał się nim być 26-letni sąsiad pokrzywdzonego. Został zatrzymany przez wieluńskich mundurowych już w piątek, 8 stycznia.

– Mężczyzna ukradł kartę bankomatową podczas ostatniej wizyty w domu 57-latka. Wykorzystał również numer PIN, który pokrzywdzony zapisał na kartce – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. – Następnego dnia po kradzieży 26-latek dwukrotnie posługując się skradzioną kartą wypłacił wszystkie pieniądze, jakie pokrzywdzony miał na koncie, czyli 500zł.

26-latek usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży karty do bankomatu oraz włamań na konto bankowe. Za te przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx