R e k l a m a

Wieluńscy policjanci mają nowy radiowóz. To kia ceed warta ponad 100 tys. zł

R e k l a m a

Starostwo Powiatowe w Wieluniu, Urząd Miasta i Gminy Wieluń oraz Urząd Gminy Mokrsko dołożyły się do zakupu nowego radiowozu dla wieluńskich policjantów. Oznakowana kia ceed będzie wykorzystywana na drogach powiatu przez policjantów z drogówki.

Dzisiaj (12 stycznia) samorządowcy uroczyście przekazali policjantom kluczyki do nowego samochodu. Starosta wieluński Marek Kieler, burmistrz Wielunia Paweł Okrasa oraz wójt gminy Mokrsko Zbigniew Dąbrowski złożyli kluczyki na ręce p.o. naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, asp. sztab. Piotra Kościelnego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Do wieluńskiej komendy trafił radiowóz kia ceed w wersji oznakowanej. To pojazd wyposażony w benzynowy silnik o mocy 140 KM. Koszt zakupu nowoczesnego auta dla wieluńskich policjantów wyniósł nieco ponad 107 tys. złotych. Połowę potrzebnej kwoty pozyskano z budżetu Komendy Głównej Policji, a resztę dorzuciły lokalne samorządy.

Z nowego pojazdu będą korzystać policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wieluńskiej komendy. Auto będzie im służyć do codziennej służby na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu.

Komendant wieluńskiej policji insp. Grzegorz Libura podziękował samorządom za ich finansowe wsparcie w zakupie radiowozu. Zaznaczył, że okazana pomoc jest wyrazem zarówno dobrze układającej się współpracy, jak również dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców.

fot. KPP w Wieluniu

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Realista filikcjon
3 lat temu

realista nie podawaj sie za kogo kim nie jesteś po pierwsze a po drugie w kontach typu link do strony : https://www.pcworld.pl/news/Do-5-lat-wiezienia-za-zlamanie-regulaminu-Naszej-Klasy,356171.html
dobry pomysł tylko kłamstwo ma krótkie ^^^

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx