R e k l a m a

Wieluń: Wychodzisz na dwór? Najpierw sprawdź stan powietrza

R e k l a m a

Sezon zimowy trwa już w najlepsze, a co za tym idzie, rośnie zanieczyszczenie powietrza. Stan czystości powietrza w Wieluniu można teraz śledzić na żywo dzięki nowej funkcjonalności serwisu INFO Wieluń.

Szczególnie zadowolone z tej możliwości będą zapewne osoby lubiące spacery, bieganie oraz inne aktywności poza domem. Warto bowiem pamiętać, że gdy powietrze jest mocno zanieczyszczone, długie przebywanie na zewnątrz w takich warunkach może nie mieć korzystnego wpływu na nasze zdrowie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jakość powietrza najczęściej określa się na podstawie zawartości w nim pyłów PM2.5 oraz PM10. M.in. te wartości bada na żywo czujnik smogu zlokalizowany na budynku wieluńskiego ratusza. Czujnik ufundowany przez wieluński magistrat wskazuje też m.in. ciśnienie, temperaturę i prędkość wiatru w naszym mieście. Wszystkie te wskazania możecie śledzić na żywo w serwisie info.wielun.pl, w zakładce POGODA.

Jak znaleźć zakładkę POGODA?

Możecie łatwo i szybko przejść do tej zakładki z dowolnej strony serwisu. Jeśli korzystacie z info.wielun.pl na smartfonie, wystarczy dotknąć ikonki menu w lewym górnym rogu ekranu (trzy poziome paski), a następnie z rozwijanej listy wybrać stronę POGODA. W przypadku korzystania z INFO Wieluń na komputerze, wystarczy wybrać odpowiedni link z górnego paska menu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx