R e k l a m a

Trwa zbiórka pieniędzy i sprzętu dla rodziny ze Skrzynna. Ich dom został zniszczony przez pożar

R e k l a m a

Rada Sołecka w Skrzynnie i OSP Skrzynno uruchomiły zbiórkę pieniędzy i darów na rzecz rodziny, której dobytek został zniszczony przez ogień.

O pożarze w domu jednorodzinnym w Skrzynnie, w którym mieszkało małżeństwo z piątką dzieci, informowaliśmy już w naszym serwisie (kliknij). Teraz rodzina potrzebuje pomocy w odbudowie i wyposażeniu zniszczonego przez pożar budynku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Środki na wsparcie poszkodowanej rodziny można przekazywać na specjalne konto, założone przez Radę Sołecką w Skrzynnie: nr 15 9256 0004 6804 9793 2000 0010 (RBS Lututów). Jak informuje Rada Sołecka, zebrane środki będą przeznaczone na obudowę domu i zakup niezbędnego wyposażenia. Rada prosi o wsparcie dla potrzebujących i przypomina, że każda złotówka ma znaczenie. Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzynnie prowadzi też zbiórkę mebli i sprzętu AGD dla rodziny.

– Obecnie rodzina mieszka w bursie w Wieluniu. Mają zapewnione jedzenie, otrzymali też trochę ubrań – informuje Jacek Niepiekło, prezes OSP w Skrzynnie. I dodaje, że dom, który uległ zniszczeniu, pochłonął cały dobytek rodziny.

– Nie ma nawet książek, zeszytów, czy zabawek dla najmłodszych. Potrzebny jest im dom, by mogli znów zacząć normalnie żyć. Dlatego robimy zrzutkę, by im pomóc – podkreśla Jacek Niepiekło.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx