R e k l a m a

W poniedziałek 25 stycznia bezpłatny webinar w sprawie Tarczy antykryzysowej 6.0

R e k l a m a

Oddziały ZUS z województwa łódzkiego wraz z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną zachęcają do udziału w bezpłatnym webinarze na temat wsparcia w ramach Tarczy antykryzysowej 6.0. Spotkanie online odbędzie się 25 stycznia 2021r., początek o godz. 10:00.

Tematem spotkania będą m.in.:

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą
  • zwolnienie z opłacania składek dla płatników z określonych branż na podstawie Tarczy antykryzysowej 6.0 (wnioski od 30 grudnia 2020r.)
  • dodatkowe świadczenie postojowe
  • jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą (wnioski od 30 grudnia 2020r.)
  • jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne (wnioski od 15 stycznia 2021r.)
  • zwolnienie z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych (wnioski od 1 stycznia 2021r.) oraz obowiązek  informowania ZUS o umowach o dzieło zawieranych od 1 stycznia 2021r.

Jak informuje Monika Kiełczyńska z ZUS, udział w webinarze jest bezpłatny. W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie internetowej www.sse.lodz.pl. Po zarejestrowaniu się, wszyscy uczestnicy otrzymają wiadomość mailową wraz z linkiem do pokoju webinarowego. Wiadomość dotrze do odbiorców najpóźniej do 25 stycznia, do godz. 8:00.

– W trakcie spotkania eksperci z I i II oddziału w Łodzi oraz tomaszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania, które można zadać w formularzu podczas rejestracji na webinar – podkreśla Monika Kiełczyńska.

Spotkanie ma zostać przeprowadzone za pomocą platformy WEBEX MEETINGS. Link do rejestracji: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=aNlUOeJXaEy9MHV0ehlUK4dQGNHpQcBHpkL5ZhmxFPxUOTZDWDhYM0FVR0dRT1dSR1VCSUNKM0gzTS4u

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx