R e k l a m a

19-latek i 21-latek zatrzymani z narkotykami w pobliżu Bieniądzic. Teraz grożą im 3 lata

R e k l a m a

Dwóch mężczyzn w wieku 19 i 21 lat podejrzanych o posiadanie narkotyków zatrzymali funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego wieluńskiej policji.

Mundurowi z wieluńskiej „patrolówki” uzyskali informację, że osoby poruszające się samochodem bmw mogą posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze zauważyli wytypowany samochód 22 stycznia 2021 roku około godziny 17:30, gdy stał zaparkowany pod wiaduktem nieopodal miejscowości Bieniądzice. W aucie siedziały dwie osoby.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak relacjonuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji, nerwowe zachowanie młodych mężczyzn wzbudziło podejrzenia policjantów, że mogą oni posiadać zabronione prawem substancje. Jak się okazało, przypuszczenia policjantów potwierdziły się.

– Przy 19-latku w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli dwie dilerki z białym proszkiem. Dodatkowo podczas przeszukania samochodu zabezpieczono metalową puszkę, w której było osiem dilerek z białym proszkiem. Jak ustalili mundurowi, były one własnością 19-latka – potwierdza st. asp. Katarzyna Grela. I dodaje, że zakazane prawem substancje posiadał również drugi z mężczyzn, 21-latek.

– W trakcie przeszukania zabezpieczono przy nim trzy dilerki zawierające skrystalizowaną substancję oraz susz roślinny. Wstępne badania narkotesterem wykazały, iż zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana – informuje st. asp. Katarzyna Grela.

Ostatecznie obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jasinka
3 lat temu

Mundurowi z wieluńskiej „patrolówki” uzyskali informację, że osoby poruszające się samochodem bmw mogą posiadać środki odurzające. – młodzi wchodzą w rynek a starsi ich sypia…

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,665fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx