R e k l a m a

Już w niedzielę 29. finał WOŚP. W Wieluniu zaplanowano nietypowe światełko do nieba

R e k l a m a

Licytacje na żywo, koncerty online i nietypowe światełko do nieba w formie pokazu świetlnego – to tylko niektóre plany wieluńskiego sztabu Orkiestry na najbliższy finał.

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia br., zaplanowano 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Orkiestra będzie zbierać pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Zbiórce będzie towarzyszyć moc przeróżnych atrakcji, które przygotował z tej okazji dla mieszkańców naszego regionu wieluński sztab WOŚP.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Od 10:00 do 12:00 będą trwać tradycyjne licytacje serduszek na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej, a popołudniu przyjdzie czas na koncerty: o 16:30 wystąpi zespół Gentlemen, o 17:30 zespół Czajebaje z Opola, a o 18:30 Marta Zalewska z zespołem. Wszystkie koncerty będzie można śledzić na żywo na YouTube oraz na profilu facebookowym Wieluńskiego Domu Kultury.

Dodatkowo od 12:00 do 20:00 przy budynku WDK będzie możliwość nabycia symbolicznej świecy WOŚP, a wieczorem nie zabraknie światełka do nieba, choć w całkowicie nowej formie.

– Światełko do nieba odbędzie się o godzinie 20:00 w formie pokazu świetlnego na budynku ratusza. Z kolei już od godzin popołudniowych aż do 22:00 na ratuszu pojawi się duże serce WOŚP – zapowiada Marcin Bernaś, szef wieluńskiego sztabu Orkiestry.

Oczywiście przez całą niedzielę na terenie miasta i regionu będzie można spotkać 125 wolontariuszy, zbierających pieniądze do puszek. Orkiestrę można też wesprzeć, uczestnicząc w internetowych licytacjach wieluńskiego sztabu, które już trwają. Znajdziecie je tutaj.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx