R e k l a m a

Burmistrz Wielunia ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

R e k l a m a

Zbliża się planowany na 2021 rok Narodowy Spis Powszechny. W związku z tym również burmistrz Wielunia ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych.

Jak informuje wieluński magistrat, burmistrz Wielunia, który pełni też funkcję Gminnego Komisarza Spisowego w Wieluniu, ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Rachmistrzowie będą wykonywali czynności dotyczące prac spisowych, związanych z przeprowadzeniem w 2021 roku na terytorium Polski spisu powszechnego. Narodowy Spis Powszechny 2021 ma zostać przeprowadzony w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00.

Kandydaci na rachmistrzów mogą składać swoje aplikacje w dniach od 1 do 9 lutego 2021r. Wymogi nie są wyśrubowane. Rachmistrz musi mieć ukończone 18 lat, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, posiadać co najmniej wykształcenie średnie. Rachmistrz musi też posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie oraz nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Osoby chcące zostać rachmistrzami mogą składać dokumenty osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wieluniu (Ratusz) pokój nr 1 lub za pośrednictwem: poczty elektronicznej na skrzynkę e-mailową urzędu: sekretariat@um.wielun.pl, platformy ePUAP albo operatora pocztowego (w tym m.in. Poczty Polskiej, firm kurierskich).

Więcej informacji na temat spisu można uzyskać na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Wieluniu (www.bip.um.wielun.pl) oraz w Gminnym Biurze Spisowym w Wieluniu – nr tel. 43 886-02-21, 43 886-02-22, e-mail: skupiena@um.wielun.pl

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx