R e k l a m a

Pajęczno: 23-latka chciała popełnić samobójstwo. Uratowali ją policjanci

R e k l a m a

Szybka reakcja dyżurnego oraz skuteczne działania pajęczańskich mundurowych zapobiegły tragedii. Zaledwie 15 minut wystarczyło policjantom, by znaleźć kobietę, która chciała popełnić samobójstwo.

W środę, 3 lutego 2021 r., o godzinie 13:25 z dyżurnym pajęczańskiej jednostki skontaktowała się kobieta, która oświadczyła, że jej córka wybiegła z domu, grożąc popełnieniem samobójstwa. Co gorsza, przekazała też, że młoda kobieta cierpi na depresję i w ciągu tamtego tygodnia miała próby samobójcze.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Do Pajęczna natychmiast zostały skierowane patrole, które otrzymały jedynie szczątkowe dane dotyczące rysopisu i ubioru kobiety – informuje mł. asp. Marcin Pawełoszek, oficer prasowy pajęczańskiej policji.

Akcja zakończyła się sukcesem. Już po 15 minutach od zgłoszenia patrol, w skład którego wchodziło dwóch dzielnicowych, zauważył kobietę odpowiadającą podanemu rysopisowi. Przebywała w altanie w rejonie zbiornika wodnego na ulicy Ściegiennej w Pajęcznie.

– Na miejsce przybyła karetka, która całą i zdrową 23-letnią mieszkankę Pajęczna zabrała do szpitala – przekazuje mł. asp. Marcin Pawełoszek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Slaskisiempawl
3 lat temu

Dobrze ze jej niczego nie dosypali ^^

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx