R e k l a m a

Koronawirus: Strażacy z naszego regionu pomagają dostać się do punktów szczepień

R e k l a m a

Strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień tym osobom, które nie mogą tam dotrzeć we własnym zakresie. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciwko COVID-19.

Działania są prowadzone we współpracy z punktami szczepień oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Gminy wskazywały potrzeby w zakresie transportu i przekazywały je komendantom miejskim oraz powiatowym Państwowej Straży Pożarnej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Pierwsze osoby miały okazję skorzystać z transportu realizowanego przez straż pożarną już od poniedziałku, 18 stycznia. Akcja trwa w wielu miejscach na terenie kraju, w tym również w powiecie wieluńskim. Strażacy od początku przewieźli do punktów szczepień jak dotąd 1748 osób, a na naszym terenie już 11.

Jak informują strażacy, komendant główny zawarł z PZU S.A. umowę ubezpieczenia w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków. Chodzi o właściwą ochronę osób przewożonych na szczepienia pojazdami Państwowej Straży Pożarnej i ochotniczych straży pożarnych, a także kierowców tychże pojazdów.

Dostęp do bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 można uzyskać pod numerem telefonu 989.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx